Nowy trener w sztabie!

November 3, 2017

Od września mogliście spotkać na treningach w naszym klubie nową postać. Dzisiaj możemy już zdradzić, iż nowym trenerem w naszym klubie został Norbert Leśniewski.

 

Norbert w latach 2003-2014 reprezentował barwy AKM Włocławek, z którym zdobył m.in. trzy mistrzostwa oraz dwa wicemistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego, a w 2013 roku dotarł do półfinału mistrzostw Polski U18. W tym też roku został najlepszym strzelcem za trzy punkty w swoim województwie. W 2014 roku przeniósł się do Gdańska, gdzie reprezentował barwy Politechniki Gdańskiej i pod okiem Marka Iglińskiego zdobył wraz z zespołem wicemistrzostwo Pomorza i czwarte miejsce w Polsce w kategorii U20. Miniony sezon, Norbert spędził w drużynie BAT Sierakowice.

 

Mamy nadzieję, że w pracy z Lwami, Norbert będzie rozwijał swój warsztat trenerski i w przyszłości święcił podobne triumfy - już z prowadzonym przez siebie zespołem. 🦁🏀🦁

 

Witamy w #RodzinaMLG!

 

Na zdjęciu Norbert (pierwszy z lewej) z kolegami z PG podczas akcji promującej zajęcia w naszym klubie podczas otwarcia lwiarni w gdańskim zoo. 🏀🦁

 

p.s. Na załączonym zdjęciu znajdują się też dwaj zawodnicy, którzy reprezentowali nasze barwy w rozgrywkach ligowych - Mariusz Zubowicz (drugi z lewej) i Daniel Łakomiec (w środku).

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved