Lwy U12 wygrywają w Słupsku!

November 11, 2017

Lwy U12 w drugiej kolejce ligowej, w ramach rozgrywek grupy preeliminacyjnej B udały się dzisiaj na arcytrudne spotkanie do Słupska.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 4:0, ale nasz zespół szybko nadrobił stratę i odtąd gra toczyła się punkt za punkt praktycznie do ostatniego gwizdka sędziego.

Lwy jak tylko wyszły na 4-6 punktowe prowadzenie, Czarni szybko je niwelowali, a tablica wyników niezliczoną ilość razy pokazywała wynik remisowy. Do przerwy to Słupszczanie prowadzili jednak w meczu (36:33), ale już trzecia kwarta odmieniła nieco obraz i to Lwy cieszyły się 3-punktowym prowadzeniem na jej zakończenie.

O wszystkim decydowała więc czwarta kwarta, w której wypracowaliśmy sobie kilka dodatkowych punktów przewagi i ostatecznie zwyciężyliśmy 80:72!

Wśród podopiecznych trenerki Moniki prym wiedli Dawid Ciesielski, zdobywca 40 punktów oraz Karol Ochociński, zdobywca 30 punktów, ale zwycięstwo nie byłoby możliwe bez świetnej postawy całego zespołu. Lwy zarówno w obronie jak i ataku walczyły o każdą piłkę. Wygraliśmy rywalizację na tablicach, ograniczaliśmy do minimum straty, a każdy z zawodników który pojawił się na parkiecie oddał całe serce i walnie przyczynił się do dzisiejszego zwycięstwa.