Koncertowa II połowa Lwów U14.

November 17, 2017

Po dłuższej przerwie do gry wróciły Lwy U14. Podejmując drugi zespół Asseco Gdynia, nasi zawodnicy po dwóch porażkach z rzędu chcieli zagrać dobry mecz.  Po bezbarwnej pierwszej kwarcie, w drugiej odsłonie Lwy pokazały już swój charakter i dzięki rzutowi Mikołaja z niemal połowy boiska równo z gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania, wypracowaliśmy 10-punktową przewagę.

 

Druga połowa to już świetna gra naszego zespołu. Chłopcy bardzo dobrze bronili i wyprowadzali bardzo niebezpieczne kontry świetnie dzieląc się piłką, co bardzo dobrze się oglądało.

 

Trener Bartek:

 

W dniu dzisiejszym pokonaliśmy na własnym parkiecie drugi zespół Asseco Gdynia. Swój rytm złapaliśmy w drugiej połowie meczu, kiedy do nasza bardzo twarda obrona (tylko 7 pkt Asseco) pozwoliła nam na zwiększenie tempa gry i wiele bardzo szybkich i skutecznych akcji. Niezwykle cieszy nas, że pokazaliśmy dzisiaj bardzo zespołową i agresywną koszykówkę, która była zarówno efektowna jak i efektywna. Mamy nadzieję, że następne mecze zagramy na równie wysokim poziomie i z równie dobrym efektem końcowym.

 

#Razem #Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved