Udana sobota naszych Lwów.

December 2, 2017

Obfita w mecze naszych zespołów i bardzo udana okazała się dzisiejsza sobota.

 

Rywalizację rozpoczęły Lwy U14, które na zaproszenie klubu Meduza Gdańsk wzięły udział w jednodniowym turnieju. Mieliśmy dużo problemów (wyjazdy, choroby i mecze w innych kategoriach naszych zawodników) ze skompletowaniem zespołu na dzisiejsze mecze turniejowe. Ostatecznie musieliśmy zagrać w zaledwie ośmiu zawodników, pozbawieni co najmniej kilku ważnych graczy zespołu.

 

Pierwszy mecz z gospodarzami, po przespanej nieco pierwszej połowie i dobrej grze w drugiej części spotkania przegrywamy 79:54. Od razu po porażce przyszło nam zmierzyć się z kolei z drużyną De La Salle Gdańsk. W tym spotkaniu zagraliśmy już świetnie przez większą część spotkania i mimo wszystkich przeciwności, chłopcy udźwignęli ciężar spotkania i pokonali lokalnego rywala 78:72!

 

W międzyczasie kolejny turniej Małej Ligi 3x3 rozpoczęli nasi zawodnicy z roczników 2008-2010. Chłopcy tradycyjnie już obok rywalizacji sportowej mieli dużo zabawy i na pewno były to dwie dobrze spędzone godziny. Dzisiaj graliśmy w nieco innej formule. Zawodnicy rywalizowali na dwa kosze, z systemem playoff. Chłopcy zaliczyli udany występ meldując się w finale turnieju, ale najważniejsze że zdobyli kolejne doświadczenie boiskowe.

 

Sobotę zakończyły Lwy U12, pokonując w dzisiejszym spotkaniu 80:34 drużynę Sharks Gdynia. Mecz od początku udało się kontrolować naszej drużynie. Mądra gra. Szybkie ataki oraz zespołowość sprawiły, że trenerka Monika mogła próbować różnych rozwiązań, które chłopcy będą mogli wykorzystywać już w następnych meczach. A już za dwa tygodnie mecz na szczycie w lidze U12 pomiędzy naszym zespołem, a drużyną Czarnych Słupsk!

 

#Razem #Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved