Lwy U13 po dogrywce przegrywają w Kwidzynie.

December 3, 2017

Po świetnej walce i niesamowitej pogoni, nasze Lwy U13 przegrywając do przerwy już różnicą 20 punktów, doprowadziły do dogrywki w Kwidzynie!

W tej zabrakło już sił i lepsi ostatecznie okazali się gospodarze, ale jesteśmy dumni z postawy całego naszego zespołu.

Na takie mecze czekamy. Takie mecze Was rozwijają, Panowie!

Brawo drużyna!

Trener Michał Szarafin:

W dniu dzisiejszym na trudnym terenie w Kwidzynie rozgrywaliśmy kolejny mecz ligi U-13. Początek meczu nie należał do udanych. Wyszliśmy na to spotkanie nieco ospali. Brak odpowiednich reakcji w obronie oraz chaos w ataku spowodowały, ze na przerwę schodziliśmy z 20-punktową stratą do przeciwnika. Na szczęście po przerwie chłopcy wyszli z ogromną wolą walki. Niesamowita obrona oraz szybkie kontrataki pozwoliły nam wygrać tę kwartę 31-8 ! Chłopcy pokazali, że agresywna, zespołowa obrona jest ich największa bronią. Czwarta kwarta to klasyczna walka bokserska punkt za punkt. Żaden zespół nie mógł wypracować większej przewagi. Po dramatycznej końcówce byliśmy świadkami dogrywki. Niestety w tej części meczu, po niesamowitej gonitwie w drugiej połowie, opadliśmy z sił i przegrywamy to niezwykle emocjonujące spotkanie 89-78. Chłopcy doprowadzając do dogrywki pokazali, że maja serce do walki i potrafią grać w koszykówkę, co dla mnie jako trenera jest najważniejsze.