Ciężka wygrana Lwów U14.

December 6, 2017

Chłopcy z U14 długo się zastanawiali czy zrobić nam wszystkim dzisiaj prezent Mikołajkowy.

Mecz w Wejherowie był bardzo trudny. W III kwarcie prowadziliśmy już 17 punktami aby później roztrwonić przewagę i do końca drżeć o wynik. Ostatecznie wygrywamy po bardzo ciężkiej przeprawie 60:67.

Trener Bartosz Teleszko:

W dniu dzisiejszym po długiej od meczy ligowych przerwie, nasz zespół wrócił do ligowe parkiety. Dzisiejsze spotkanie, to mecz wzlotów i upadków, ponieważ pomimo tego, że w trzeciej kwarcie prowadziliśmy już przewagą 17 punktów, to w ostatnich minutach czwartej kwarty wynik był remisowy. Zbyt duże rozluźnienie w naszych szeregach sprawiło, że gospodarzom udało się złapać trochę wiatru w żagle i doprowadzić do zaciętej końcówki. Na szczęście ostatnie minuty meczu to bardzo mocna walka naszych Lwów, dzięki której udało nam się wymusić wiele przewinień i co za tym idzie rzutów wolnych, a także mocna i skuteczna rywalizacja o zbiórki w ataku, które sprawiły, że udało nam się ostatecznie wygrać dzisiejsze spotkanie.