Wracamy na parkiety.

January 4, 2018

Przerwa świąteczna dobiegła końca, a od wtorku nasze zespoły ponownie pracują na treningach. W sobotę wracamy już do gry na pomorskich parkietach i od razu czekają nas nie lada wyzwania.

 

Rozpoczną w sobotę o godzinie 12.00 (hala SP 27 przy ul. Srebrniki 10) Lwy U14, które po bardzo dobrym zakończeniu roku 2017 i wygranych nad Basketem Kwidzyn oraz De La Salle Gdańsk, w kolejnym spotkaniu ligowym podejmują wicelidera tabeli, zespół SKS Starogard Gdański.

 

Godzina 14.00 to start rozgrywek finału A (sześć najlepszych zespołów Pomorza) dla Lwów U12 i od razu wyjazdowy mecz na szczycie w Sopocie (hala 100-lecia przy ul. Goyki), gdzie zmierzą się dwa niepokonane dotąd zespoły rozgrywek. Gospodarze z Siódemki Sopot ą liderem tabeli, a nasz zespół plasuje się tuż za nimi.

 

Niedziela to czas Lwów U13, które o nietypowej porze (godz. 17.00) zaczną swój mecz w Wielkim Klinczu (ul. Szkolna 18). Gospodarze spotkania, koszykarze Stolemu są bezpośrednim sąsiadem w tabeli naszego zespołu i notują taki sam bilans: 3 zwycięstwa i 5 porażek. W minionym sezonie nasi niedzielni rywale zrobili nam niemiłą niespodziankę wygrywając na naszym parkiecie. Teraz, Lwy będą chciały się zrewanżować swoim rówieśnikom.

 

Jak widać, sportowych emocji nie powinno zabraknąć, a więc zapraszamy na nasze mecze!

 

#Razem #Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved