Lwy U13 wygrywają z DLS.

January 12, 2018

Lwy U13 dzisiejszym meczem otworzyły rundę rewanżową rozgrywek ligowych. podejmując na swoim parkiecie lokalnego rywala, zespół De La Salle Gdańsk. 

 

Lwom od początku meczu udało się narzucić własny styl gry i skuteczne akcje w obronie poparte szybkimi i skutecznymi atakami pozwoliły nam dzisiaj budować konsekwentnie przewagę nad bardzo ambitnie grającym rywalem.

 

Ostatecznie wygrywamy wysoko. Cieszy fakt, że wszyscy zawodnicy naszego zespołu wpisali się na listę strzelców. Były błędy, ale staraliśmy się realizować nasze założenia i przez większość spotkania graliśmy mądrze w ataku i nieustępliwie w obronie. Na uwagę zasługuje debiut w drużynie U13 Szymona Kolarza (2006), który zdobył w dzisiejszym meczu aż 10 punktów. 

 

Trener Michał Szarafin:

W dniu dzisiejszym gościliśmy zaprzyjaźniony zespół De La Salle Gdańsk. Mecz od początku toczył się zgodnie z planem dzięki czemu stopniowo powiększaliśmy naszą przewagę. Mimo kilku przestojów, szczególnie na bronionej połowie, rozegraliśmy dobry mecz pewnie pokonując rywala zza miedzy. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy chłopcy pojawiający się na parkiecie wpisali się na listę strzelców. Było to ostatnie spotkanie przed feriami zimowymi i na parkiety ligowe wracamy dopiero 18 lutego udając się na mecz wyjazdowy do Słupska.

 

#Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved