Trzy ważne mecze.

March 2, 2018

W nadchodzący weekend czekają nas nie lada emocje.

 

Sobota to dwa kolejne mecze w ramach Finału A rozgrywek na Pomorzu w kategorii U12 i U14, a niedziela to derby Gdańska w kategorii U13!

 

Rozpoczną Lwy U12, które w wyjazdowym spotkaniu w Gdyni zmierzą się z miejscowym Maximusem. W pierwszej kolejce po bardzo zaciętym boju zwyciężyliśmy różnicą 6 punktów, a więc i jutro czekają nas spore emocje.

 

Godzina 12.00 w hali SP 27 to początek meczu Lwów U14, które podejmą drużynę Bryzy Kolbudy. W pierwszej rundzie sprawiliśmy dużą niespodziankę wygrywając na wyjeździe z wicemistrzami Pomorza z minionego sezonu, a jutrzejsze spotkanie będzie jeszcze trudniejsze gdyż goście przyjadą z chęcią odegrania się za porażkę we własnej hali. Nasz zespół znany z serca jakie zostawia na parkiecie nie będzie na pewno chciał na to pozwolić. Czeka nas mecz walki.

 

W niedzielę, po długiej przerwie na parkiety wracają z kolei Lwy U13, które od razu rozpoczną derbowym, wyjazdowym pojedynkiem z Meduzą. W pierwszej rundzie wysoko wygraliśmy na własnym parkiecie i pojutrze także postaramy się o dobry mecz, w którym chcemy wygrać.

 

Będzie się działo!

Zapraszamy na mecze!

 

#Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved