top of page

Dokumentacja

Szanowni Państwo, jak co roku potrzebujemy od Państwa dokumentów, które są niezbędne na starcie każdego sezonu. Prosimy o przesyłanie mailem (mlodelwy@mlodelwy.pl) skanów wyłącznie tych dokumentów, o które prosimy w przekazanych wiadomościach.

Z góry pięknie dziękujemy!

Dokumenty

Zobowiązanie

Zobowiązanie do reprezentowania barw klubowych to dokument, którego skan umożliwia nam zgłoszenie zawodnika do rozgrywek. Prosimy o wysłanie wypełnionego skanu na maila klubowego mlodelwy@mlodelwy.pl. Numer licencji zawodnika zostanie uzupełniony przy składaniu wniosku do POZKosz,

Deklaracja członkowska

Deklarację członkowską składa się po treningach próbnych i wyrażeniu przez trenerów zgody na udział dziecka w zajęciach organizowanych przez klub.

Deklarację należy przesłać na adres mailowy klubu (mlodelwy@mlodelwy.pl) przed pierwszym treningiem po treningu próbnym.

Oświadczenie rodzica

Oświadczenie rodzica składane jest w sytuacji kiedy dziecko przystępuje do treningu próbnego. Oświadczenie musi zostać złożone trenerowi prowadzącemu zajęcia przed zajęciami próbnymi co jest warunkiem udziału w treningu.

bottom of page