top of page

Dokumenty do pobrania.

OŚWIADCZENIE RODZICA

POBIERZ, WYPEŁNIJ I PODPISZ TEN DOKUMENT I PRZEŚLIJ NAM JEGO SKAN PRZED PRYJŚCIEM NA PIERWSZY TRENING LUB PRZYNIEŚ GO ZE SOBĄ I PRZEKAŻ TRENEROWI.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

JEŚLI PO PIERWSZYM TRENINGU ZOSTANIESZ ZAKWALIFIKOWANY PRZEZ TRENERÓW DO DOŁACZENIA DO KLUBU, POBIERZ, WYPEŁNIJ I PODPISZ TEN DOKUMENT I PRZEŚLIJ NAM JEGO SKAN PRZED PRYJŚCIEM NA KOLEJNY TRENING LUB PRZYNIEŚ GO ZE SOBĄ I PRZEKAŻ TRENEROWI.

ZOBOWIĄZANIE

O WYPEŁNIENIE, PODPISAENIE I PRZESŁANIE SKANU TEGO DOKUMENTU POPROSIMY CIĘ JAK JUŻ REPREZENTOWAŁEŚ NASZE BARWY W ROZGRYWKACH LIGOWYCH I BĘDZIEMY WSPÓLNIE ROZPOCZYNAĆ KOLEJNY SEZON.

WNIOSEK O LICENCJĘ

O WYPEŁNIENIE, PODPISAENIE I PRZESŁANIE SKANU TEGO DOKUMENTU POPROSIMY CIĘ JAK TRENRZY WSKAŻĄ CIĘ PO RAZ PIERWSZY JAKO PRZYSZŁEGO ZAWODNIKA, KTÓRY BEDZIE REPREZENTOWAŁ NASZ KLUB W ROZGRYWKACH LIGOWYCH.

JEŚLI SKŁADASZ POWYŻSZĄ DEKLARACJĘ KLUBOWĄ, TO ZNACZY ŻE TWOJE DZIECKO DOŁĄCZA DO LWIEGO STADA. ZAPOZNAJ SIĘ ZATEM Z ZASADAMI PANUJĄCYMI W NASZYM KLUBIE -> KLIKNIJ

DOKUMENTY NA OBÓZ

TE DWA DOKUMENTY MUSISZ ZŁOŻYĆ WE WSKAZANYM TERMINIE JEŚLI ZGŁOSIŁEŚ SIĘ DO UDZIAŁU W ZGRUPOWANIU ORGANIZOWANYM PRZEZ KLUB.

bottom of page